Санаторій Любінь Великий - Ваш здоровий відпочинок за доступною ціною!
+380 (98) 455-91-90+380 (96) 690-97-57+380 (3231) 2-41-40
Лікування в санаторії «Любінь Великий»: чудодійна сила сірководневої води
Лікування в санаторії «Любінь Великий»: чудодійна сила сірководневої води
Вітрина
Контакти
Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
+380 (98) 455-91-90показати+380 (98) 455-91-90 все+380 (98) 455-91-90 Замовлення путівок+380 (96) 690-97-57 Замовлення путівок+380 (3231) 2-41-40 +380 (3231) 2-41-42
81555, Україна, Львівська обл., смт. Великий Любінь, вул. Львівська 16 на мапі

Лікування в санаторії «Любінь Великий»: чудодійна сила сірководневої води

Санаторій «Любінь Великий» славиться на всю Україну та навіть Європу унікальною в своєму роді сірководневою водою. Вона є основним лікувальним фактором санаторію та визнана кращою за хіміко-біологічними властивостями (мінералізація 2.0гр/дм куб., вміст сірководню 80 мг/дм куб).

Сірководнева вода добувається з власних природних джерел санаторію «Любінь Великий». Також тут високо цінується торф з місцевих торфовищ, що насичений сірководнем.

Сірководневі ванни та інші лікувальні процедури

Лікування в санаторії – це приємно проведений час з користю для вашого здоров’я. Санаторій надає широкий комплекс лікувальних процедур (фізіотерапевтичні, різні типи масажів, водні процедури, рефлексо-терапія). Окрім того, тут ви завжди можете проконсультуватись з лікарями наступної спеціалізації: кардіологом, терапевтом, невропатологом, дитячим неврологом, акушер-гінекологом, педіатром, логопедом та стоматологом.

сірководневі ванни в УкраїніЯк ми зазначали вище, основним фактором лікування в санаторії «Любінь Великий» є сірководнева вода для купелів. Саме на її основі будується весь лікувальний процес.

Лікування в санаторії сірководневими купелями та грязелікування показане для:

  • серцево-судинної системи (гіпертонія, стенокардія, тромбофлебіти, перенесені інфаркти міокарду);
  • захворювань периферійної системи (неврити, радикуліти, наслідки травм та інсультів);
  • захворювання шкіри (псоріаз, пара псоріаз, екзема, вітиліго та інші незапальні захворювання шкіри);
  • захворювання органів кістково-м'язевої системи (остеохондрози, артрити, остеоартрози, спондильози, посттравматичні контрактури);
  • хронічні запальні процеси-безпліддя у  жінок спастичні закрепи, спайкові процеси, багато захворювань і наслідки травм периферійної нервової системи особливо: радикуліти, плексити, поліневрити.

Однак існують і протипоказання для лікування сірководневими купелями та грязелікування. Серед них гострий ревматизм в активній фазі, туберкульоз, стенокардія, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки в стані загострення, захворювання печінки і нирок, деякі серцеві захворювання, психічні та ін.

Санаторне лікування сірководнем

Отож, як відбувається лікування в санаторії «Любінь Великий»? Сірководень проникає в кров через неушкоджену шкіру та судини, циркулює тут. Під впливом сірководневих купелей у шкірі утворюються активні складні білкові речовини на зразок гістаміну. Кровоносні судини шкіри розширяються і кров припливає до периферії, подразнюючи багато чутливих нервових закінчень.

Подразнення у вигляді імпульсів передаються до центральної нервової системи. У відповідь на це з відповідних нервових центрів імпульси проводяться рефлекторним шляхом до органів та систем, під впливом яких значно змінюється функціональний стан органів і всього організму, нормалізується тонус кровоносних судин особливо дрібного і середнього калібру. Сірководневі купелі змінюють кровообіг у різних органах і тканинах. Як наслідок-покращуються обмінні процеси.

Лікування в санаторії «Любінь Великий» допомагає людині значно краще себе почувати, оздоровлює та позитивно впливає на її загальний стан.

Ціни на лікування в санаторії можна дізнатись на нашосу сайті або за телефонами, вказаними у розділі з контактами закладу.

Інші статті
Психологічна підготовка вагітних до пологів в санаторії «Любінь Великий»
04.06.2019

Психологічна підготовка вагітної жінки до пологів має не менше значення, ніж її фізичний стан. Адже надмірна тривожність, викривлене уявлення про пологовий акт, відсутність навиків догляду за новонародженим без допомоги фахівців можуть спричинити ще більші проблеми.

Фізична реабілітація при ускладненій вагітності
04.06.2019

Фізична реабілітація при порушенні перебігу вагітності – надзвичайно важливий лікувальний і профілактичний метод підтримки майбутніх мам.

Санаторій «Любінь Великий» — якість лікування, перевірена часом
18.10.2017

Санаторій «Любінь Великий» є одним із найпопулярніших курортів України, де надають якісне лікування і високий рівень послуг.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх