+380 (96) 690-97-57
Часті питання

Часті питання

Скільки коштує санаторна реабілітація в Україні?

санаторна реабілітація цінаСанаторій «Любінь Великий» запрошує на санаторну реабілітацію дітей із діагнозом ДЦП, дорослих із захворюваннями опорно-рухового апарату, ревматичними захворюваннями. У санаторії працює відділення для реабілітації хворих після гострого інфаркту. 

Санаторій має унікальні сірководневі джерела та природний торф, що використовуються для ванн та теплолікування. З пацієнтами працює кваліфікований медичний персонал, надаються якісні лікувальні процедури. Оздоровленню сприяють чудова природа, річка, мальовничі краєвиди, чисте повітря.

Вартість номерів для проживання становить від 320 грн до 770 грн на добу. У ціну входять проживання, лікування та харчування. 

Подбайте про ефективну реабілітацію свого організму - купити путівку у санаторій «Любінь Великий» ви можете прямо зараз!

Де купити путівку в санаторій для лікування хребта?

санаторії для лікування хребтаПропонуємо лікувати захворювання хребта у санаторії «Любінь Великий», який розташований у Львівській області, у смт. Великий Любінь. Цей лікувальний заклад славиться унікальними природними ресурсами - водами, збагаченими сіроководнем та торф'яними грязями, які використовуються у медичних процедурах. 

Крім того, у санаторії проводять багато фізіотерапевтичних процедур, масажів, сухе та підводне розтягування хребта, після яких кожен пацієнт відчує помітне покращення здоров'я.

Ціни на путівки та медичні процедури доступні, тому оздоровитись, підлікуватись та відпочити можна цілими родинами. 

Потурбуйтесь по власне здоров'я та замовте путівку на сайті санаторію!

Де лікують дерматологічні хвороби?

санаторне лікування псоріазуПропонуємо санаторне лікування псоріазу, вітиліго, парапсоріасу, екземи, кератодерміту, себореї та інших незапальних дерматологічних захворюваннь шкіри. 

Санаторій «Любінь Великий», що знаходиться неподалік Львова, славиться унікальною водою із сірководневих джерел та лікувальними торф'яними грязями. Вода та грязі мають рідкісні хіміко-біологічні властивості, тому вони надзвичайно ефективні при проведенні процедур для покращення стану пацієнта. 

У санаторії працюють досвідчені дерматологи, які призначать вам індивідуальний курс лікування та нададуть рекомендації з подальшого догляду за шкірою. 

З питань придбання путівки для лікування у санаторії звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті. 

Де знайти санаторій для дитини з ДЦП?

лікування ДЦП в дітейВас вітає один з кращих в Україні санаторіїв - "Любінь Великий"! Це санаторій для дітей з ДЦП, що проводить їх лікування та реабілітацію.

Для такий дітей в нас є спеціально облаштовані кімнати для проживання у відділенні реабілітації дітей з ДЦП, розраховані на двох людей - 1 дорослий і 1 дитина.

Дітей із ДЦП до санаторію можна привозити раз на рік, мінімальна перерва між курсами — дев’ять місяців. 

Ціни на путівки в санаторій включають лікування, харчування, проживання. Вартість вказана як за 24 дні проживання на двох осіб, так і за один день. 

Замовити путівку в санаторій для лікування та відпочинку дітей з ДЦП ви можете, звернувшись за контактними номерами телефонів. 

Яка адреса санаторію «Любінь Великий»?

санаторно-курортне лікування в УкраїніСанаторій "Любінь Великий" знаходиться за адресою вул. Львівська 16, смт. Любінь Великий, Городоцький район, Львівська область.

Санаторій розташований в мальовничому дендропарку площею 16га. Тут добре розвинена власна інфраструктура та автономне господарство. На території знаходяться: клуб-їдальня, церква, водогрязелікарня, лікувально-діагностичний корпус та житлові корпуси на 250 та 50 ліжкомісць, ЛФК, бібліотеки, котельні, парковка.

"Любінь Великий" славиться на всю Україну і навіть Європу своєю сірководневою водою, котра визнана кращою за своїми хіміко-біологічними властивостями.

Окрім того, санаторій є одним із найстаріших бальнеологічних курортів країни, адже заснований ще в далекому 1778 році.

Як проїхати до санаторію

Яка ціна путівки в санаторій «Любінь Великий»?

санаторне лікування недорогоЦіни на путівки в санаторій "Любінь Великий" ви можете переглянути за посиланням або в меню нашого сайту.

Варіюється вартість путівки в залежності від номеру (кімнати), в якому ви бажаєте зупинитись. У нас є двомісний двокімнатний номер типу Люкс, кімната 1-місна з усіма зручностями та кімната двомісна з усіма зручностями. 

Також є відділення реабілітації після гострого інфаркту, відділення реабілітації хворих з ревматичними захворюваннями, віділення реабілітації дітей ДЦП.

В ціну путівки в санаторій входить харчування, лікування, проживання.

Замовити путівку в санаторій "Любінь Великий" ви можете, звернувшись за контактними номерами телефонів.