+380 (98) 45... показати
Ефективне лікування безпліддя
Ефективне лікування безпліддя ##от компании## Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України - ##фото## 1

Ефективне лікування безпліддя

У вибране
Замовити дзвінок
Цену уточняйте

Оплата

Післяплата
Контактна інформація
Телефони
+380 (98) 45... показати
Адреса
81555, Україна, Львівська обл., смт. Великий Любінь, вул. Львівська 16 на мапі

Опис

Лікування безпліддя в Україні

Лікування безпліддя в санаторії "Любінь Великий". Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам подолати проблему безпліддя. 

У нас лікують різні форми безпліддя - порушення овуляції, патології матки та маткових труб, ендометріоз, гормональні та генетичні відхилення. 

Безпосередньо в санаторії ви можете пройти гінекологічне обстеження, а саме оцінку стану яєчників, матки та маткових труб, різні гормональні дослідження, аналізи на сечостатеві інфекції та венеричні захворювання.

Санаторій "Любінь Великий" має унікальну діагностичну та лабораторну базу. Також тут є лабораторія, що акредитована за вищою категорією. 

Наш оздоровчий центр знаходиться в неймовірному місці - на березі річки Верещиця. Територія санаторію - це 16 га дендрапарку. Тут ви знайдете спокій та гармонію, забудете про метушню буденного життя. 

Звертайтесь в санаторій "Любінь Великий" і ми допоможемо вам в лікуванні безпліддя! Також у нас проводиться фізична реабілітація вагітних при наявності хронічних та набутих захворювань.

Характеристики

Тип учреждения
санатории
Возраст отдыхающих
для взрослых
Медицинский профиль
гинекология
Номер
эконом, стандарт, полулюкс
Продолжительность путевки
21 дней

Подібні послуги

Лікування хребта в санаторії в Львівській області от компании Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
Цену уточняйте
Лікування гіпертонії в санаторії в Львівській області от компании Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
Цену уточняйте
Лікування дерматологічних хвороб в Львівській області от компании Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
Цену уточняйте
Лікування ДЦП в дітей в Львівській області от компании Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
Цену уточняйте
Лікування артриту в санаторії в Львівській області от компании Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
Цену уточняйте
Санаторне лікування ревматизму в Львівській області от компании Санаторій Любінь Великий - бальнеологічний курорт України
Цену уточняйте